Tuesday, 15 October 2019
Local Time In Israel Asia - Jerusalem

 

(Reading time: 1 - 2 minutes)

What's on the ballot slip? Israel political parties for September 17th, 2019. List of candidates.

israel political parties ballots

 

Information by courtesy of the Israel Central Elections Comittee

 

Party Name on the Ballots

English Name or Transliteration

Authorized Representative Letters on the Ballots

דעם – כלכלה ירוקה מדינה אחת

Green Economy – One State (Da'am)

ץ

מנהיגות חברתית

Manhigut Hevratit

י

עוצמה כלכלית קולם של העסקים בישראל

Otzma Calcalit

ז

ישראל ביתנו בראשות אביגדור ליברמן

Yisrael Beiteinu, headed by Avigdor Lieberman

ל

זכויותנו בקולנו – לחיים בכבוד

Zechuyoteinu B'Koleinu – L'Haim Bekavod

ק

אדום לבן – לגליזציה לקנביס, שוויון לאתיופים, ערבים ומקופחים

Adom Lavan

יז

הפיראטים – כי כולנו באותה סירה והכל אותו שייט

HaPiratim

ףז

מתקדמת

Mitkademet

נ

מפלגת הגוש התנ"כי

Bible Bloc Party

יק

התאחדות הספרדים שומרי תורה תנועתו של מרן הרב עובדיה יוסף זצ"ל

Shas

שס

צדק בראשות אבי ילאו

Tzedek

צ

קמ"ה – קידום מעמד הפרט

KaMaH – Kidum Maamad HaPrat

קץ

כבוד האדם

Kevod HaAdam

יף

יהדות התורה והשבת אגודת ישראל – דגל התורה

United Torah Judaism

ג

כבוד ושוויון

Kavod V'Shivyon

נך

מפלגת הדמוקראטורה

Democratura

זכ

נעם – עם נורמלי בארצנו

Noam

כ

כחול לבן בראשות בני גנץ ויאיר לפיד

Blue and White, headed by Beni Gantz and Yair Lapid

פה

כל ישראל אחים לשוויון חברתי

Kol Yisrael Ahim

נץ

סדר חדש – לשינוי שיטת הבחירות

Seder Hadash

קך

הליכוד בהנהגת בנימין נתניהו לראשות הממשלה

Likud, headed by Prime Minister Binyamin Netanyahu

מחל

האחדות העממית – אלוחדה אלשעביה בראשות פרופ' אסעד גאנם

HaAhdut HaAmamit

כי

המחנה הדמוקרטי  בהנהגת הורוביץ, שפיר וברק

Democratic Union, led by Horowitz, Shafir and Barak

מרצ

צומת – התיישבות וחקלאות

Tzomet

זץ

התנועה הנוצרית הליברלית

HaTnua HaNotzrit HaLiberalit

ינ

הרשימה המשותפת חד"ש, רע"ם, תע"ל, בל"ד

Joint List (HaReshima HaMeshutefet)

ודעם

עוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר

Otzma Yehudit, headed by Itamar Ben Gvir

כף

רון קובי - הימין החילוני נלחמים בכפייה החרדית

Ron Kobi – HaYamin HaHiloni

רק

צפון

Tzafon

צן

.ימינה בראשות איילת שקד הבית היהודי - האיחוד  הלאומי – הימין החדש

Yemina, headed by Ayelet Shaked

טב

העבודה – גשר בראשות עמיר פרץ ואורלי לוי אבקסיס

Labor – Gesher, headed by Amir Peretz and Orly Levy-Abekasis

אמת

 

 

How to vote - a step-by-step guide for first-time and rusty voters

The Israel Central Elections Committee